Belli Capelli juuksepikendused

Belli Capelli on uus bränd juuksepikenduste maailmas, mis on loodud grupi Venemaa stilistide ja juuksurite poolt. Idee tekkis sellest, et nad eelkõige tahtsid tuua maailmaturule tõesti kvaliteetselt töödeldud juuksed. Juuksed on pärit Lõuna-Venemaalt ja Siberist, kertatiini kapsliga.

Slaavi juukseid töödeldakse üksnes käsitsi, seda teostatakse vastavuses spetsiaalselt selleks arendatud tehnikaga, mis hoiab ära juuste tuhmistumise, kindlustab algse ilme, välistab igasuguse spetsiaalse hoolduse kogu toote eluajal.

Alguses juukseid pestakse, siis sorteeritakse juukse pikkuse, värvi ja kvaliteedi järgi, seejärel neid töödeldakse ja värvitakse. Peale värvimist juuksed kammitakse välja ja paigaldatakse keratiini kapslid. Kuna juuste kutiikulkiht on tervena säilinud, siis on valmistootel säilinud loomulik läige.

Suur struktuuri ja tekstuuri valik lubab juuksuril leida oma kliendile sobivaim ning ideaalseim variant, samas saab neid juukseid kergesti värvida, mis oluliselt laiendab juuksuri võimalusi. Kõik juuksepikendused on valmistatud professionaalide poolt, mis garanteerib selle, et juuste kutiikulkiht on pikendustes ühtepidi, mis hoiab ära takerdumise ning juuste murdumise.

Belli Capelli slaavi kasutab salkude kinnitamiseks keratiini. Keratiin kinnitus on omajuuksesõbralikum, kuna oma juuksedki sisaldavad keratiini. Keratiin kinnitus on väga vastupidav ning seda on hiljem kerge eemaldada spetsiaalse Belli Capelli vedeliku ning eemaldustangidega.

Slaavi juuksed:

  • parim hinna ja kvaliteedi suhe
  • omavad maksimaalset kandeaega, saab tõsta (hooldada) mitu korda
  • kergelt värvitavad
  • need hinnalised ja kõrge kvaliteediga juuksed on parim lahendus väga vastupidavate ja usaldusväärsete juuksepikenduste tegemisel. Need juuksed on saadaval naturaalsetes toonides, 22 erinevat tooni, sirged ja ka lainelised.